Led Tabela

Reklam sektöründe kocaman bir yer kaplayan Led Tabela çeşitli ürün yelpazesi ile sizlerin tüm beklentilerini karşılamaktadır. İş yerinize veya herhangi bir alanda reklam yapmak ve ürünlerinizi kısacık tanıtmak isterseniz mutlaka bize ulaşıp kaliteli ve yıllarca kullanabileceğiniz led tabelalarımız sayesinde adınızı her kesimden tüm insanlara kolayca duyura bileceksiniz. İster kırmızı ister beyaz hiç fark etmez. Dilediğiniz renkte dilediğiniz boyutta tabela çalışabiliriz.

İstediğiniz çeşitte bir kayan yazı led tabela özelliğine sahip led tabela sahibi olabilirsiniz. Led tabelalarımızdaki kayan yazı boyunu geçişini ve yazı stilini ayarlayabileceğiniz kolay bilgisayar programı ile istediğiniz anda istediğiz değişikliği yaparak tabelalarınızı kullanabilirsiniz. Satır aralığı bırakma fırsatından da yararlanarak gösterişli kolay temizlenebilir suya dayanıklı kayan yazılı led tabelalarımız sayesinde herkes sizden konuşacak.
İnsanlar genelde gözlerinin önündeki dükkanı veya kurumu yada iş yerini fark edemeyebilir. Üretimiş olduğumuz led tabela fiyat hesaplama çeşitleri ile insanların dikkatini kendinize yönlendirerek kendi alanınızda büyük bir reklam yapmak isterseniz mutlaka sitemizi ziyaret ederek kendinize uygun ışıklı tabelanızı geç kalmadan sipariş edin.

Sipariş ettiğiniz andan itibaren sizlerle iletişime geçerek istediğiniz boyutta led tabelanızı yaptırabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini iş prensibi haline getiren çalışanlarımız sayesinde kaliteli garantili, kayan yazılı, ışıklı tabela çeşitlerine ulaşmak için yapmanız gereken tek şey bir tık ile bize ulaşmaktır.

Ürünlerimiz kolay temizlenebilme ve ledlerin suya karşı dayanıklı özelliği sayesinde kolayca silebilmeniz için tasarlanmıştır. Isıya, soğuya, yaşa, yağmura ve kaya kısaca tüm mevsim geçişlerine uyum sağlayan P10 panel konusunda da kendi alanında çığır açmıştır.

Çanak Anten, Uydu, Televizyon, Ses ve Müzik Sistemleri Servisi & Tamiri Hizmetleri İçin 7/24 Bize Ulaşabilirsiniz.

0552 481 37 37
WhatsApp Destek